Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

Įrašykite savo gyvenamosios vietos adresą ir sužinokite, ar Jūsų namas jau prijungtas prie šviesolaidinio tinklo „Skynet“ ir kokiomis „Skynet“ paslaugomis galite naudotis.

Aš gyvenu , o mano namo numeris – .

Interaktyvios televizijos galimybės

Išmaniosios televizijos klientams siūlome ne tik įprastų TV paslaugų, bet ir daugybę interaktyvių galimybių. Transliacijos atidėjimas, garso takelių ir subtitrų pasirinkimas, TV programos HD formatu, galimybė naudotis „YouTube“, TV ekrane – tai tik kelios iš funkcijų,kurias galite rinktis žiūrėdami išmaniąją „Skynet“ televiziją.


Kitos galimybės

Kanalai

Išmaniosios „Skynet“ televizijos žiūrovams siūlome daugiau beveik 60 TV kanalų, esančių pagrindiniame rinkinyje. Jei norite matyti dar daugiau, turite galimybę pasirinkti papildomų teminių kanalų rinkinių lietuvių, anglų, rusų ir kitomis užsienio kalbomis.
Penki TV

Televizijos kanalo „Penki TV“ komanda aktyviai dalyvauja visuomenės informavimo procese. Jaunų ir energingų žurnalistų komanda žiūrovams praneša apie svarbiausius Lietuvos ir užsienio įvykius, kuria informacines bei pramogines laidas, rengia reportažus informacinių technologijų, mokslo, kitomis visuomenei aktualiomis temomis.

Planai

Atsižvelgdami į tai, kokiomis paslaugomis dažniausiai naudojatės, pasirinkite Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį planą. Planų palyginimo lentelė padės Jums nuspręsti, kurį planą pasirinkti. Jį užsisakę galėsite naudotis į planą įtrauktomis paslaugomis už nustatytą mokestį.

Run

29 1879€/mėn.

Fly

34 2479€/mėn.

Įranga

Siūlome Jums kokybiškos įrangos, skirtos išmaniajai televizijai. Tai patikimi ir patogūs naudoti kompanijos ARRIS universalūs valdymo pulteliai ir TV priedėliai. Įsigykite arba išsinuomokite už patrauklią kainą ir mėgaukitės aukščiausia išmaniosios televizijos paslaugų kokybe.

Akcijos

Siūlome pasinaudoti ypatingomis „Skynet“ akcijomis ir jų teikiamais privalumais. Mūsų paruošti išskirtiniai pasiūlymai padės sutaupyti ir mėgautis aukštos kokybės paslaugomis už priimtiną kainą. Sekite naujienas.

Susidomėjote?

Užsakykite paslaugas internetu Užsisakyti

Turite klausimų?

Atsiųskite mums žinutę Susisiekite
Dažnai užduodami klausimai DUK
Skambinkite (8 5) 266 4555