Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

Internetas

Įrašykite savo gyvenamosios vietos adresą ir sužinokite, ar Jūsų namas jau prijungtas prie šviesolaidinio tinklo „Skynet“ ir kokiomis „Skynet“ paslaugomis galite naudotis.

Aš gyvenu , o mano namo numeris – .

Planai

Atsižvelgdami į tai, kokiomis paslaugomis dažniausiai naudojatės, pasirinkite Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį planą. Planų palyginimo lentelė padės Jums nuspręsti, kurį planą pasirinkti. Jį užsisakę galėsite naudotis į planą įtrauktomis paslaugomis už nustatytą mokestį.

Internetas + TV

nuo 19 Eur 14,00 Eur per mėnesį

  • Sparta 100:100 Mb/s
  • Išmanioji televizija
  • Dinaminis IP adresas
Užsakyti

Maksimalus

nuo 29 Eur 25,00 Eur per mėnesį

  • Sparta 1000:500 Mb/s
  • Išmanioji televizija + Rinkiniai nemokamai
  • Statinis IP adresas
Užsakyti

Įrengimas ir televizijos aktyvinimas nemokamas, pasirašius bent 12 mėn. sutartį. Standartinis įrengimo mokestis – 50,00 Eur, TV aktyvinimas – 15,00 Eur.

Turite klausimų? Skambinkite mums 8 5  266 4555, rašykite info@skynet.lt arba užsukite į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių.

Įranga

Siūlome Jums ne tik išmaniosios televizijos paslaugų, bet ir kokybiškos televizijos įrangos už patrauklią kainą. Užsisakę IPTV paslaugą, taip pat turėsite galimybę išsinuomoti ar įsigyti TV priedėlį. Be to, galėsite nusipirkti universalų valdymo pultą ar 3D akinius.

Akcijos

Siūlome pasinaudoti ypatingomis „Skynet“ akcijomis ir jų teikiamais privalumais. Mūsų paruošti išskirtiniai pasiūlymai padės sutaupyti ir mėgautis aukštos kokybės paslaugomis už priimtiną kainą. Sekite naujienas.

Susidomėjote?

Užsakykite paslaugas internetu Užsisakyti

Turite klausimų?

Atsiųskite mums žinutę Susisiekite
Dažnai užduodami klausimai DUK
Skambinkite 8 (5) 266 4555